Pokročilý

Máte někdo zkušenosti se společností pujckabezuroku.cz?

Děkuji
Doplňuji:
Nejsme nenapravitelní. Znám různé podvodníky. Ale potřebujeme peníze na rozjezd podnikání a prostě vím, že je nenašetříme. Našla jsem jejich reklamu, tak jsem se jen chtěla zeptat na zkušenosti a názor. Právě proto, že už jsem hodně špatných zkušeností měla. A Google mi nic nenašel.

Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkušenost nemám,ale díval jsem se na jejich stránky na komentáře a je divné že je jich tam jen 11 a všechny pozitivní a žádná negativní.Je lepší si nepůjčovat.Ovšem rozhodnutí je na Vás.
Doplňuji:
A co to zkusit u renomovaných bank.

Další odpovědi:

Bronzový

Lidi lidi, Vy jste fakt nenapravitelný!!!
To je pořád dokola!!!
Doplňuji:
http://video-inzerce.profi-baz ar.cz/…

Zlatý

Věřila bych tomu,že si ty komentáře píšou sami!

Zlatý

Vy byste půjčila peníze aniž by se vám následně zhodnotily?
Na jejich web jsem se nedíval, protože půjčce bez úroku nevěřím ani vteřinu.

Zlatý

to je nějak divný, ne?

Pokročilý

tak to jsme nato úplně stejně já taky nemůžu sehnat úvěr na rozjezd tenhle stát prej pomáhá malým ponikatelům a přitom kecaj jak to jen jde,nemáte šanci dostat legálně úvěr pokud nepodnikáte rok a nemáte min na kontě obrat 200-300tis a pokud se u banky spozdíte se splátkou o 1den tuplem vám nepučej masakr co?včem podnikáte?

Diskuze k otázce

Bronzový

Jambalaya

Moc se mi nezdá co píšete. Buď potřebujete málo peněz a pak využijte kontokorenty případně malé spotřebitelské úvěry. Nebo potřebujete hodně peněz a pak zkuste bance předložit váš podnikatelský záměr nebo hledejte investora.
S podobnými nebankovními rychlopůjčkami přijdete leda o střechu nad hlavou!

Pokročilý

Salvaje

Taky se nehrnu do takových pochybných inzerátů na netu. Proto jsem se tady zeptala na názor.
S úvěry mám bohužel bohaté zkušenosti... Ale co dělat, když člověk potřebuje peníze a není kde brát?

Pokročilý

Salvaje

POtřebuju málo peněz, "jen" 100.000 Kč. Ale banka mi nepůjčí. Ani na podnikatelský záměr. Zkoušeli jsme to. Bez daňového přiznání minimálně za rok ani fň. Jen KB je ochotná do něčeho takového jít, ale tam zas musíte půl roku mít podnikatelský účet. A ten si nebudu zakládat a platit, dokud nepodnikám...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.