Pokročilý

máte někdo zkušenosti s antivirovým programem McAfee? jaký jiný antivir. byste mi doporučili? děkuji

Doplňuji:
i já bohužel měla jako součást pc McAfee a mám takový pocit, že má na starosti nefunkční google chrome. Avast se dá stáhnout z internetu? děkuji všem za trpělivost a odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Eset Smart Security je nový produkt firmy Eset, který v sobě zahrnuje vynikající antivirus NOD32, osobní firewall a anti-spyware program. Byl navržen jako kompletní řešení pro váš počítač proti infiltracím nejen od virů a spyware, ale i proti nezvaným hostům.
Používám ho několik let,k plné spokojenosti !!!!!!!!!
zde je link:

Zdroj: http://www.sosej.cz/Eset-Smart -Security.html

Další odpovědi:

Stříbrný

Já nyní používám Avast!5, s nastavením nejvyšší citlivosti ochrany je Super.
Dřív jsem používal NOD32, ale ten "slyšel trávu růst i na ledu" blokoval nevinné aplikace a u starších PC bral moc prostředků.
AVG bylo na špičce v 90tých letech, ale pak se docela pokazilo a v současnosti "nic-moc" kvalita.
McAfee je asi nějaký ne moc úspěšný komerční počinek Adobe; díky negativním referencím jsem ho ani nezkoušel.
Doplňuji:
Avast! navíc umí dělat i kompletní test v DOS režimu, ještě než nastartuje Operační systém.

Zlatý

Já s ním mám zkušenosti jen ty špatné, nikdy více, bohužel byl už součástí notebooku při nákupu,takže na výběr jsem neměla.
Spokojená jsem s AVG, teď mi ale končí, tak uvažuji, jaký jiný si "pořídím" místo něj.

Stříbrný

Já jsem měl přesně tento problém jak píše Bumbes.Nainstaloval jsem AVAST a jsem moc spokojen i počítač je rychlejší.

Bronzový

McAfee nikdy , s AVG jsem velice spokojen.Imitovali jsme teď o víkendu z i-serveru napadení asi 230 útoky a byl SUPER! To není skrytá reklama , ale FAKT!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.