hippeace

Máte někdo zkušenost se serverem Twoo nějak jsem se tam přihlásila a nevím jak ven.

Ke smazání účtu chce server heslo ale když ho napíšu nevezme mi ho. (heslo je jinak funkční pro hledání kontaktú aj.) A jak jistě ti co si tím prošli ví → nikde jsem tam neviděla přihlášení když se odhlásím na účet se dá dostat jen za pomoci odkazu v emailu. takže otázka zní: Jak smazat nechtěný účet na Twoo?
Doplňuji:
Mne by to nevadilo ale denně mi příchází plno emailů a stéle to mazat je velice otravné a nelze to zrušit.

Odpovědi
terry

A nestačí, že se tam prostě jen nebudeš přihlašovat?
Doplňuji:
Zkus si založit nový mail a změnit kontakt na mail na Twoo, aby ti z něj chodily maily na ten nový. Tam se přihlašovat nemusíš, ani je nemusíš mazat. Časem se třeba schránka zaplní, ale to tě nemusí trápit.

Pepos

Hale kdyby jsi chtěl vědět jakýkoliv věci doporučuji ti navštívit české stránky o twoo seznamce na http://www.twwo­oo.cz/

karloskars4

Ahoj

Ta já ti to všechno vysvětlím Twoo je klasická seznamka, jenž se řadí mezi největší na světě.

Pokud se chceš přihlásti na seznamu a využívat jí, tak doporučuji pročíst pořádně návod zde – http://www.ttwwo­o.cz/prihlase­ni/ (máš tam různé způsoby atd) po přečtení návodu přejdi na stránky seznamky www.twoo.cz a přihlaš se.

Pokud se chceš odhlásit, tak tady to bude poněkud zapeklitější. Twoo to má pěkně schované a pokud nejsi zkušenější uživatel, tak svůj účet tak snadno nedeaktivuješ/nes­mažeš existuje ale návod, který ti určitě pomůže – http://www.ttwwo­o.cz/jak-se-odhlasit-a-zrusit-twoo/

mariohlas

Souhlasím s „terry“ a doplňuji : Pokud máš svůj mailový účet na Seznamu (nebo jestli jej nemáš, tak si jej zřiď [dělá se to ze stránek Seznamu- je to bezplatné a rychlé] a na Twoo si změň svůj mail na ten nový co sis právě založila). Pak máš mnoho dalších možností – uvedu 2 :
(1) občas se tam podívat, nebo (2) mailovou schránku seřídit tak, aby maily z Twoo chodily do zvláštní složky, kterou si nazveš třeba TWOO [občas se tam můžeš podívat, nebo ji jen občas promazat, aby nebobtnala].