monica.k

Máte někdo zkušenost s Čínskou firmou Goophone?

Dobrý den, máte někdo zkušenost s Goophone? Chtěla bych si odsud koupit Goophone S6 ale bojím se ze telefon bude poškozený nebo bude pomalý (prostě špatný mobil ). Také se bojím platby.
Prosím pokud mate někdo zkušenost , napište v jakém stavu telefon přišel a jak funguje. Popřípadě průběh platby. Děkuji

Odpovědi
arygnoc

a čo si myslíte, kde sa vyrábajú ostatné mobily?
drtivá väčšina telefónov je práve čínska či vietnamská (už dávno vietnam nie sú iba ryžpvé púolíčka, a to isté platí i o číne) – či priamo zmontovaná v týchto destináciách, akebo zo súčiastok tam vyrobených.

platba prebieha ako iná platba kartou na nete, niet sa čoho báť, skutočne aj tam už je civilizácia.

;-Q