e1232851@trb

Máte někdo equa banku, jak jste s ní spokojení ?

Odpovědi
gecco

Jo – mám tam účet…
Bez problémů, ale já toho po bance mocka nechci, jde o BÚ (nějaký ten příchozí pohyb a platby kartou)…
😉

postcd

nakonec jsem si to nezaložil, protože je riziko že se bude muset platit za vedení když nebudou karetní transakce apod. radši používám airbank, mbank, fio nebo zuno kde je vše standardní zdarma

tony2412

mám českou banku FIO a spokojenost!!

MarkyM

Ja mam Equa banka jsem moc spokojena. Presla jsem ze Sporky a tady mam vse zdarma a jeste ke vsemu vybery z jakehokoliv bankomatu neomezene zdarma a to mi vyhovuje hodne. Vyberu proste kde potrebuji a nemusim hledat svuj bankomat.

Emefej

U té banky účet nemám a také jsem velmi spokojený.

Itela

Naprosto spokojená, poplatky žádné. Vždy vše perfektně funguje. Jsem u ní již 7 rok a nic špatné jsem zatím neobjevila.

Lamalam

Nemám, spokojená.