Zlatý

Máte mobilní připojení USB od Vodafone?

Minulý týden jsem i tady řešila problémy s Avastem a následně s celým systémem. PC jsem nechala přeinstalovat a připojila se na netbook. Objevila se nabídka aktualizace Vodafone, tak jsem ji spustila a nastal malér. Vylepšení se jmenuje Broadband, vypadá zdánlivě dobře, jenže dobře nefunguje. Dnes jsem to musela pod telefonickým vedením technika Vodafone odinstalovat a vrátit se k původní verzi. Zajímá mne, jestli s tím už má někdo zkušenost a případně před tím varovat. Jsem v místě s velmi silným signálem 3G, ale co hodinu mne to vypnulo, dokonce mi to napsalo radu, abych se přemístila do míst se signálem :-). Nebylo možno ani stáhnout soubor cca 20 MB.
Doplňuji:
Já to nepsala, abych se svěřila, ale abych upozornila případné další postižené. Produkt Broadband nemá vychytané nedostatky a stejně jako já může dopadnout i někdo další.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Mám připojení internetu 3g již 2 roky od vodafone. Používám modem, který již není v nabídce operátora. Má výhodu, že má externí anténku. Problémy s připojením zatím (musím zaklepat) nemám. Rychlost pokud občas měřím na http://www.speedtest.net/ tak dosahuje slušných výsledků.
Průměrně se pohybuje Down.1,6 / Upl.0,6 Mbps, ale ping bývá slabší 160 ms.
A pokud mi něco běží tak raději nic nového neinstaluji.

Další odpovědi:

Zlatý

Mám mobilní připojení USB modem od Vodafone.
Mám i novou aktualizaci a vše funguje bez problémů.

Zlatý

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.