autacek

Máte a používáte doma drtič odpadu?

Odpovědi
paul1

Nemáme, ani by asi nešel nainstalovat bez problémů, nemáme na to uzpůsobené
odpadní potrubí, takže by se asi brzy ucpalo. A dále – kuchyňský odpad na 100% kompostujeme, až na oleje, ty sbíráme do PET lahve a odevzdáváme do sběru.

Dochy

Nemáme a tudíž nepoužíváme. Dovlil bych si podotknout, že v ČR máme jinou historii, jiné zvyky a jiné podmínky než v US. Podmínky většiny, ne-li všech, správců odpadních vod v ČR používání domovních drtičů výslovně zakazují.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.