Pokročilý

Máme reinstalovaný Windows, ale nemame v něm offisy, dají se stáhnout z internetu? A jak Aktivovat Windows?

nejde nám aktivovat Windows ten pán od počítačů mi řekl: tadyhle zmáčkneš aktivovat přes internet dáš další a tam zmáčkneš jen aktivovat bez registrace a dáš pokračovat(uz ji pry udelal on) no tak jsem to udelala zmačkla pokračovat a ono nám to psalo: ověřování připojení... a pak: nelze navázat připojení k aktivačnímu serveru, ověřte zda jste připojeni k internetu. potřebuji to aktivovat do 30 dnů pomoc prosím :(
Doplňuji:
mamé všechno legální a kde seženu ty openoffise?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Přdevším zkontroluj připojení, asi se to vůbec nedostalo na net! Navíc-Office musíš zaplatit a nainstalovat!
Restart pc a pokus znovu.
Při nelegal Win či nekoupených Office nainstaluj zdarma OpenOffice, splní stejné služby.

Doplňuji:
Třeba zde, stačí Google.
www.stahuj.centrum.cz/…[hledano]=openoffice&g[oz]=3.3.0

Další odpovědi:

Zlatý

Není soubor aktivační služby, nevím jak se soubor jmenuje, dá se to zjisti programem Proces Explorer (http://technet.microsoft.com/… blokován firewallem ?

OpenOffice zde: www.openooffice.cz
Libreoffice: www.libreoffice.cz

Jsou až an pár rozdílů stejné, podle mě má vác budoucnost libreoffice

Jak víte, že máte vše legální?

Zkontrolujte si legálnost zde: http://windows.microsoft.com/…

Zlatý

ohledně offisů:

pokud si nainstalujete OpenOffice, při prvním otevření jak tabulky, tak dokumentu (textového) nastavte ukládání dokumentů tak, jak je v placeném ofisu, protože OO si je ukládá ve svých formátech, které nejdou v legálních placených offisech otevřít!

tabulky ukládejte do formátu .xls, dokumenty do formátu .doc, prezentace do .pps

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.