kablik

Mám W8 počítač mi neustále nabízí W8.1, je tato verze příliš odlišná?

máte s tím někdo zkušenost, je tato verze příliš odlišná? nebudou s tím nějaké potíže?

Odpovědi
anonym

Instaloval jsem zatím troje W8 – a na všechny tři počítače šly okamžitě W8.1 (vcelku věřím Microsoftu, že W8.1 už je odladěnější 😉 ) – zcela bez problému.

Funna

já sice mrkvosoftu moc nevěřím (viz „dokonalé“ verze Win jako Visty, nebo 2000)…a heslo „chcešli někoho nasrat, dej mu upgrade“ funguje více než spolehlivě .-)…ale v tomhle případě si to klidně aktualizuj…nic moc se nestane…jedinou viditelnou změnou je „přiskočení“ ikonky do spodní lišty na ploše, která se tváří jako původní „start“ v předešlých verzích, ale bohužel se vůbec tak nechová…ach jo, zlaté sedmičky… .-)

zzzzz

Hele Kablíku, neprovokuj bo ti pošlu ty moje zavirované Visty:-DDD

zzzzz

To vidím jen já, nebo ses pro jistotu ptal dvakrát???

anonym

Já jsem tu duplicitní ´máznul´…
😉

Helééé – co to čtu, že si užíváš Vist??
😁

zzzzz