Frantich

Mám pc do ktereho vede sitak,ale chtěl bych se připojoval na tento internet přes wifi v notebooku.Co mám pro to udělat?

Chci aby internet šel v PC i v notebooku­.Potrebuju radu co pro to mám dokoupit..

Odpovědi
Michal Kole

Koupit si WiFi adapter za několik stovek a za ADSL modem/router koupit Wufi router.

Problematika je trochu složitější než obsáhne příspěvek.

Když tak poradím soukromě michal.kolesa@seznam.cz, protože to vyžaduje víc informací a WiFi router a PC WiFi adapter vyžaduje nastavení