Prcéék

Mám Nokii Asha 311 a mám aplikaci WIFI, platím za to když ji používám? A platím za to když používám aplikaci Facebook??

Internet v mobilu-Wifi,Facebook

Nejlepší odpověď
Bedy

Aplikace Facebook je zdarma, stejně jako většina aplikací v Nokia Obchodu a za wifinu obecně taky neplatíš. Takže můžeš být v klidu.

Ale s tím Facebookem to zas nepřeháněj – není dobrý u toho sedět nebo ležet celé hodiny a dny ;)

Další odpovědi
samicek333

Pokud použiješ wifi a máš jí připojenou k nějaké síti, nic neplatíš. Pokud spustíš ten facebook bez wifi, asi budeš něco platit.

radce

Za aplikaci se platí jednorázově jen když ji stahuješ a může být i zadarmo. WIFI je zdarma.