Pokročilý

Mám něco s reprákem laptopu?

Lenovácej laptop, šlapal jako hodinky s win 8... nejsem si ale jistá jestli reprák začal blbnout ještě před instalací win 10 nebo až po. Každopádně at si pustim video na internetu, hudbu v pc, atd, tak hodně často mám zvuk uplně nanejvíc jak v pc tak v přehrávačích a přesto zvuk zní jako by byl zvětšenej jen na půl, hlas zní jako by byl z monotoního repráku ale přesto to je slyšel z levé i pravé strany laptopu. Takhle to je hodně často, ale pak třeba uprostřed videa se to rozhodne fungovat správně a začne to řvát nahlas jak jsem to celou dobu měla naplno... a nějakou dobu to zase zblbne a zase hraje potichu... stalo se vám to někdy? Je to windowsem 10 nebo chybou v laptopu nebo něčim v pc? (mám tam nainstalovaný pořád stejný programy který se v pc normálně používaj, všechny kompatibilní s win 10)

+ ano, instalovat win 10 byla velká chyba, ale zároven to zlikvidovalo problémy co byly ve win8.1 takže si moc nevyberu :/ a mám Lenovo, model nevim, nechci laptop zvedat

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Všíchni, kdo přešli na W10 mají nějaký problém, ale po odistalaci W10 ustanou. Má rada: zlikviduj tu W10 a budeš mít klid!

Další odpovědi:

Zlatý

Tohle nevypadá na HW problém...
;-)
Takže podpořím radu Barbakanovu - zbav se W10 a uvidíš/me.
___
BTW - o jaký "laptop" jde?

Zkusila jsi přehrávat videa v aplikaci Windows Media Center?
http://windows.microsoft.com/…
Několikrát jsem tu psal,proč 10tky,proč furt něco nového,když to není ověřené!
Dej si z5 8nebo lépe 8,1 a budeš doufám spokojená.

A nainstalovala si ovladače? Ze stránek http://lenovo.com/…, najdi si svůj model a stáhni a nainstaluj všechny! Začni chipsetem, poté zvukovou kartu..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.