yeerum

mam limit 15000 na den kdy si muzu vybrat dalsi penize?druhy den me to neslo.

Nejlepší odpověď
redy

Hlavní je, tam mít dostatečnou hotovost.A pak už popůlnoci můžeš,
To že ti to nešlo, bude tím že musí uběhnout 24 hod.
Doplňuji:
Dej si limit, který ti vyhovuje.

Další odpovědi
Michal Kole

Na den se mi to nezdá, spíš na týden.

Podívej se do obchodních podmínek své banky nebo zavolej na jejich call centrum. Většinou je to zdrama nebo zvýhodněné. Poznáš to podle čísla 8×x

fablen

pokud si potřebujete vybrat vyšší částku, pak je nejjednodušší si alespoň přechodně změnit limit pro výběr – v internetovém bankovnictví je to otázka několika vteřin.