Stříbrný

Mám dva měsíce starou myš a ještě jsem si na ni nezvykl, kdykoliv ji chci na něco zacílit, začne cukat, co mám dělat?

Doplňuji:
optika, sedí mi v ruce, ale na obrazovce cuká, ve WMP obsluha výborná, ale jakmile mám ovládat malé ikonky, ... tak nemám dostatečnou přesnost, pracuji s 1700DPI, pokud ji snížím na 1200DPI, tak zase dělám moc velké tahy :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

optická, mechanická?

asi by som ju vymenil hneď na druhý deň, pokiaľ mi nesadne do ruky.

neznášam veľkú myš, používam malinkú, ako sú prenosné myši k notebookom.

Další odpovědi:

Zlatý

Cukání většinou způsobuje nějaká nečistota, jako třeba zapadlý chlup, případně podložka. Přikláním se k vrácení, když je nová.
Doplňuji:
Je nutné odlišit vadu od nastavení. Jestli kurzor na místě náhodně poskakuje nebo při tažení skáče pokaždé jinam, je to reklamovatelná vada. Jestli se ale chová pokaždé stejně, je nutné si pohrát s nastavením přes Ovládací panely. Nemusí to být úplně jednoduché, zvlášť jestli má myš vlastní ovladač, která se pere s nativním ovladačem Windowsů. Ovladačů je mnoho, chce to trpělivě zkoušet.

Bronzový

Špatná podložka,já to měla taky.

Zlatý

Bacha na ochránce zvířat. Cukání mohou pojmout už jako trýznění.

poříď pořádnou podložku. nejlépe černou a matnou. Ale dá se to řešit i novinama - muj případ. Hlavně né nic lesklýho.

Pokročilý

Zkus ji " rozchodit " bez podložky jen na stole a při pohledu na spohní stranu myši tam nesmí být žádná nečistota ( pucky, vlas ...)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.