Avatar uživatele
Džanička

Mám doma několik koček…

…a když přijdou z venku kde chytnou a snědí nějakou myš,tak jí doma vždycky vyzvrací.Nevíte co je toho příčinou?Už mě nebaví každý den několikrát toto uklízet,připadám si jako na operačním sále,všude mám rukavice,dezin­fekční přípravky..Prostě hrůza,stalo se to už někomu z vás.Někdy si myslím že to kočky dělají schválně,a nechávají si to vždycky az na doma.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5129 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

Moji kocouři to s oblibou vrhají na okenní parapet,tak je podezírám,jestli si tímto způsobem nějak nevyhranují teritorium,protože dříve jsem tam párkrát našla trus od kuny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

Mě se to sice nestalo ale tohle je příčinou přejedení..Vím, je to hrozné slovo zrovna kočku ale z 95% je to pravda. Doporučuji je, nechat pár dní doma a krmit je piškoty namočeným v mléce. Přivyknou a nebudou chtít myši. Pokud ne piškoty tak stačí koupit nějaké konzervy..:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Fuj :) Ale náš kocour to taky dělá. Akorát já sbírám střeva a nožičky po zahradě. K nám domů naštěstí nesmí (pouze v zimě a ještě za odměnu), jinak bych se k němu asi přidala. Já jsem ho jednou pozorovala jak si s myší hrál a když jsem se k němu přiblížila víc než mi bylo od něj dovoleno, tak ji rychle zabil a zhltnul. No a pak jsem ho jen viděla jak bleje. Takže si myslím, že je to i tím jak to rychle zhltnou,aby ji m to někdo náhodou nevzal…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mléko ne,. ne. Aspoň ne to běžné. kočky po něm mívají průjem. (> SinceX)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata