Vojtaduda

Co mám dělat, aby mně nepošla další ryba v akváriu? Jsem začátečník, akvárium má teprve teprve 4 dny.

Bojím se aby mi neumreli i další ryby

Jedna ryba (v dekorativní skále ležela na boku)vypadala stej­ně

Nejlepší odpověď
odik

Záleží jaká ryba, jak vypadala atd. Jaké parametry má voda, jaký máš filtr, jestli přidáváš CO2, atd.
Jinak i když filtr „naočkuješ“ bakteriemi, čeká se většinou měsíc, než začne fungovat. A během té doby se dávají maximálně velmi nenáročné rybky v malém množství a s tím, že mohou zemřít.

Další odpovědi
gecco

Nejlíp, když se domluvíš s tím, kdo ti to akvárko dělal a zařizoval a zarybňoval…
Ale – obvykle se do úplně nového (4 dny) akvárka ryby nedávají, napřed je potřeba stabilizovat chemii vody…
😉

Lamalam

Měls tam vodu? Pokud ne, tak 4 dny je docela dobrý výkon.

Dělám si legraci, obrať se na nějaké akvaristické fórum, jistě ti poradí.

ten který je

Všechno jsi zbytečně uspíšil.Měl by sis nejprve vše o akvaristice předem prostudovat.Není to zrovna levný koníček.Také je důležitá pozdější údržba a čištění akvária.Přečti si alespon pro začátek pár rad.
https://rybic­ky.net/clanky/451-zakladame-akvarium-krok-za-krokem