ondra07

Majitel firmy- pro a proti.

Mám několik dotazů a čekám zde opravdu kvalitní odpovědi.
V budoucnu bych chtěl koupit nějakou zavedenou firmu s.r.o., která by měla zaměstnance, ředitele apod.. Já bych byl jen majitel. A proto mě zajímá, jaké úkony bych musel dělat, popřípadě o co se starat apod. Jsem ještě student, ale zaujalo mě to docela, a tak bych se chtěl dozvědět více.

Poraďte mi někdo, jestli to je dobrý nápad koupit firmu a pak pobírat jen zisky.. Vím, že to není jen tak ale.

Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud budeš mít kliku tak nic. Za několik let zjistíš že máš v bance milionové dluhy.