Pokročilý

Lze z PC udělat připojné zařízení?

Dobrý večer :)
Lze jakkoliv i klidně pomocí programu udělat ze stolního počítače zařízení které bych mohl ovladat pomoci telefonu? Jde mi hlavně o to sdílet například videa z youtube na PC :) teoreticky jak se da propojit telefon s televizí tak aby to šlo i s PC?
Doplňuji:
Tak jinak: Na telefonu si zapneš youtube .nahoře můžeš sdílet přenos obrazu a zuvku na televizi která mi wifi ..Na televizi se objeví youtube co máš na mobilu :) Tak to same akorat na PC ...

Odpovědi:

Stříbrný

Pokud má PC a telefon nějaké společné pojítko, tzn. například bluetooth nebo infračervený port, určitě by se to PC dalo z telefonu ovládat. Jiná věc je, jestli na to existuje software, ale pokud ne, můžeš jej vytvořit ;) Absolutně jsem ale nepochopil to s tím sdílením videí na PC - co to má společného s ovládáním PC pomocí mobilu? Poslední větu jsem už nepochopil vůbec.

Stříbrný

Trochu nechápu proč si chceš zapínat youtube na telefonu a "promítat" na PC, když si jej můžeš spustit rovnou na PC.
Na té televizi bych to ještě chápal, např. vysoké rozlišení na velké obrazovce, ale z telefonu na PC? No nevím.

Zlatý

evidentne to doteraz asi nikto nepotrebuje/nepotreboval.
samo o sebe sa to javí ako zbytočnosť - pc je výkonnejší nástroj a čo sa týka kvality prehrávaných multiméfií, ani nehovorím.

ešte naopak - no budiž, ale telefón -> pc - to sa mi javí ako zbytočnosť.

;-Q

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.