Vanda6

Lze spojit Origin účty?

Mám jeden starý účet a u něj email, ke kterému jsem zapomněla heslo. Přes tu kontrolní otázku se taky nemůžu dostat, protože už nevím odpověď, ale zárověň mám nový účet, tak jestli by nešly ty dva třeba nějak spojit a ty hry by byly ponechány s údaji toho nového účtu… Předem dík za pomoc

Odpovědi
NeřeknuCZ

Myslím, že nic takového nejde. Možná by jsi mohla zkusit napsat na support a tam jim popsat tvůj problém …

Reezo

s tím bych nepočítal, že EA vyřeší tvůj problém. Já osobně se snažím originu co nejvíce vyhýbat.