P70

Lze převést mobilní data z jednoho telefonu do druhého?

Totiž o2 dává za dobytí zdarma 5 GB dat, když je daný člověk nevyužije, lze si je vybrat misto něj na jinou sim kartu (telefon)? Díky

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Nejspíš ne. Veškeré zvýhodnění je vždy „svázáno“ s konkrétním kreditem a SIM kartou a telefonním číslem, které je touto SIM karetou dáno. S telefonem to nemá nic společného, SIM karta může „cestovat“ mezi různými telefony.
Ale pokud máš pochybnosti, obrať se přímo na poskytovatele.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ne, žádný operátor toto neumožňuje >>> zjišťoval jsem, měl jsem podobný problém …

anonym

přenášet povolené objemy dat v rámci tarifu mezi sim kartami obvykle možné není ale dá se to řešit jinak …

Řada telefonů dnes umožňuje instalovat dvě SIM karty různých operátorů, z každé pak můžete čerpat jen to co si v telefonu nastavíte, z jedné můžete čerpat jen data (web prohlížeč, messengery, facebok, atd..) a přes druhou sim můžete volat a psát sms …

Dalším řešením by mohla být možnsot sdílet internetový přístup z jednoho telefonu na jiný skrze funkci WIFI TETCHERING, viz podrobnější popis zde https://suppor­t.google.com/ne­xus/answer/2812516­?hl=cs

AldisCZ

To asi ne, ale pokud vlastníte smartphone je možné si z něj udělat wifi router.