KdoSiOdJinud

Lze odbokování servis24 provést na pobočce „na počkání“?

Za předpokladu, že majitel účtu nemá možnost zjistit bezpeččnostní kod z papíů od zřizování účtu. :) díky

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím,že to na pobočce jde,ale tam,kde máš založený účet.

Další odpovědi
tekumseh

Odblokování přístupu ke službě SERVIS 24 Telebanking, případně ke službám SERVIS 24 jako celku (včetně služby
SERVIS 24 GSM banking), můžete provést prostřednictvím Telefonního bankéře nebo v Obchodním místě
(vygenerování nového klientského čísla a hesla pro Telebanking). Odblokování služby SERVIS 24 Internetbanking
můžete provést prostřednictvím Telefonního bankéře nebo pomocí IVR (pomocí IVR max. jedenkrát za posledních 7
dní).

Zdroj: http://www.csas­.cz/static_in­ternet/cs/Obchod­ni_informace-Produkty/Prime_ban­kovnictvi/Sou­kroma_kliente­la/Prilohy/pri­rucka_S24.pdf