Bronzový

Lze někomu přeinstalovat pc Dálkově přes logmein nebo jakýkoliv jiný program?

Doplňuji:
Já nepotřebuji jít na pískoviště,tam mám svoje odpracované.Asi jste nikdy neslyšel o službě nejdeto.cz kteří dělají reinstalace vašeho pc vzdáleně přes program logmein,a zároveň otázka nezazněla tak,zda-li umíte nadávat a posílat lidi do patřičných míst.Já jsem se ptal proto,abych věděl jestli se tyto funkce nachazí ve Freeware verzi nebo v komerční verzi.Pokuď na tuto otázku neznáte odpověď,tak se příště zdržte komentářů.Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ještě jsem to nezkoušel, ale mělo by to jít také ve Win, coby "Vzdálená pomoc": Start - Programy - Vzdálená pomoc.
Jinak pomocí zmíněného: http://www.stahuj.centrum.cz/…
a přečti si recenze!

Podle mne ale nejde tímto způsobem přeinstalovat systém (spadlo by spojení), pouze se můžeš v PC "hrabat" - nastavovat, upravovat, měnit, install, uninstall atd.

Další odpovědi:

Zlatý

Pomôcť preinštalovať program na diaľku sa dá, pokiaľ ho vzdialený zákazník má. Ale systém v ktorom ste spojení možno opraviť, ale nie preinštalovať. Ak pri preinštalácii reštartujete aktívny systém, tak sa súčasne aj odpojíte z internetu.
PS.
Ak by ste vedeli, ako by sa to dalo obísť, prosím poslať cez profilový kontakt. Ďakujem

Stříbrný

...si děláš srandu ?!!! I kdyb to šlo, myslíš si, že by Ti to tady z naší společnosti poradil?
Jdi si hrát na pískoviště !!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.