Losolka

Lze nějak řešit situaci ohledně balíčku?

Dobrý den, prodávala jsem přes Facebook bazar tričko, vše bylo detailně nafoceno, paní co měla zájem poslala penize předem na účet (konkrétně 450,–) původní cena trika byla 1500,–. Balíček jsem ji odeslala, vyfofila podaci lístek, vše v pořádku..dnes mi píše že balíček dorazil ale ze tričko se ji zdálo na obrázku jinak červené a ze na to že je velikost udana L je ji malé…jako pardon ale tohle myslím není můj problém. Žádá po mě zaslat penize zpátky, s čímz jsem ji napsala že z mě strany k pochybení nedošlo. Začala mi po fb zpravach vyhrožovat ze triko posila zpět a podává trestní oznámení…je to vůbec možné?? Nestacim se opravdu divit na jaké lidi narazím a je to pro mě samozřejmě ponaučení pro příště, ze na těchto bazarcich nic prodávat ani kupovat nebudu. Děkuji moc za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
Odpovedi18

Neposílat peníze zpět, všechno věděla dopředu a o míry si mohla říct. Není to vaše chyba, ale její.. Taky prodávám na internetu oblečení, ale peníze vracím jen při mém pochybení a i z toho jak píšete jde vyčíst, že pochybení na vaší straně nebylo. A s tím vyhrožováním si myslím, že to nebude pravda a ona to sama ví, že by se jí za to ještě vysmáli.

Další odpovědi
Edison

Jak vidíte, možné to je. Podat trestní oznámení sice může, ale do pěti tisíc půjde maximálně o přestupek. Osobně jsem přesvědčen, že jí to hoděj na hlavu. Problém s fotografiemi je běžný. Jiná interpretace barev zcela normální. Že je jí to malé si taky nemyslím, že je váš problém. Poslat zpět to sice může, ale vy nejste povina to převzít, přesněji můžete převzetí zásilky odmítnout.

Já jsem přes net kupoval už více věcí a dražších… faktem je, že ve specializovaných, zejména techničtějších komunitách je poměr slušných a neslušných asi kapku jiný.

Nechápu Drapův příspěvek.