Werusca

Lze formátováním C: vymazat 2 Windovsy v 1 PC?

Bohužel se mi jednou při zapnutí PC ukázalo že systém Win byl poškozen a nebo nenalezen. Proto jsem nainstalovala Win XP Proffesional nový (bez formátování C:). Nyní se mi ukazuje při zapnutí PC,že si mám vybrat (mezi 2 stejnými XP Professional) který systém chci užívat, vždy odentruji ten první.
V Tento počítač mam opravdu dva Win. Nemám rozdělený disk, pouze mam C:. Když ho zformátuji vymaže se mi uplně vše včetně obou Win? (Po formátování samozřejmě se automaticky zpustí instalace Win nového)

Nejlepší odpověď
beer

Ano, formátováním bude C čistý, smaže se vše..