bolak

Lidi jako ViralBrothers, jak dělaj ty „vtipný“ videa a dávaj je na youtube…

… se tímhle nějakým způsobem živěj a nebo to dělaj jentak pro zábavu?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Konkrétně Viralbrothers se tím přímo živí – platí je youtube. – Viděla jsem s nima rozhovor, kde se o tom bavili.

Další odpovědi
kapka

Když mají vysokou sledovanost, youtube jim za to platí.

bolak

Kapka&Lucijej: a jakým způsobem to funguje obecně? kolik shlédnutí za kolik $? A to to každýmu youtube automaticky nabídne, když překročí určitý číslo, a nebo si o to člověk sám musí říct?

kapka

To nevííím ☹ 🙂

gagaga

asi pred mesicem byli u Jana Krause, mluvili tam o tom ( asi ) ..
uz je to mesic, noo :( kouknete na to ..

gagaga

ale ja se na ne divam .. hlavne na ty : debilni kecy matek ! :)

bolak

a máš je?

kapka

Já jo, my se tomu s holkou vždycky smějem, když začnu – dokud ti není 18, dokud žiješ pod mojí střechou, dokud jsem tvoje matka! 😁 To mě zabíjí 😁