CzechPJ

Utáhne níže uvedená sestava hry, jako je LoL, Diablo 3 nebo WoW?

zdravím,
můžu se zeptat, zdali mi níže uvedená sestava utáhne hry jako je LoL, Diablo 3 nebo WoW? Nepotřebuju nějaké ultra detaily, jde mi jen o to, aby se to nesekalo (i na nejnižší detaily). Zdroj, bednu a HDD mám.

https://www.czc­.cz/3ia33vuq02jor­bsmnl6egkudd3/sez­nam

Díky.

EDIT: Jde mi o výkon integrované grafiky v CPU, nikde jsem nenašel kloudnou recenzi bez použití samostatné grafické karty.

Původní neotázka
Levný PC na hraní

Odpovědi
Tw!st

Pochybuji, mám v procesoru Intel HD 4600 a LoL zvládne na 60 FPS při nejvyšších detailech, WoW na 50 při středních.
Tahle sestava je ale hodně slabší, takže u LoL nevím, možná na nižší detaily, u ostatních her spíš vůbec.

zelí

Na starší verze wowka (max TBC) a vůbec nechodit do města, raidy, PvP, prakticky nic kromě solo expení na malé detaily to nedá.

CzechPJ

A jaký máš procesor/základní desku?