DIH

Kvalitní Notebook do 12 tisíc který by byl používán do školy, práce ve wordu, úprava videí nebo fotek?

Odpovědi
Questman

Úprava fotek a videí na jaké úrovni? Pokud na profesionální, tak se koukni po něčem s kvalitní grafárnou a min. 4GB RAM, pokud i delších videí, tak čím víc RAM tím líp.
Pokud ti stačí základní retuše a takové ty menší úpravy fotek, tak by ti měl stačit kterýkoli ntb co se dá dneska v obchodě koupit, rozhodující by pro tebe v tomto případě byla výdrž baterie.

postcd

Videa a fotky ve photoshopu jsem schopen upravovat na Core2 Quad 2,5Ghz; 3GB ram, 512MB grafika. Pokud by to byly nějaké náročné úpravy HD videa, tak možná i procesor jako core i5,i7 apod. Já bych si asi koupil z bazaru nějaký Dell dvoujádro s 4gb ram a vyjde to na cca 6tis. http://www.po­citacezababku­.cz/Pouzite-notebooky.htm?pg=2&se­arch=&kat=21&m­inP=&maxP=&ex­t=y od 2. stránky dále