vladimír

kuřecí maso : co je lepší kupovat ,mražené nebo křehčené a proč.

Nejlepší odpověď
dudu

přesněji řečeno – lepší je čerstvé, tedy chlazené.

Další odpovědi
1popelka1

Křehčené maso obsahuje méně masa, více vody (aby se zvýšila hmotnost zboží), soli, éčka a bývá levnější → lepší je mražené kuřecí

anonym

Já bych si raději koupila mražené v těch křehčenych je mnoho vody se solí,raději si chvíli počkám až se masíčko rozmrazí.

ReHu

Mražené maso obsahuje také velké množství vody, která zvyšuje váhu.
Křehčení obsahuje ještě některé složky navíc – křehčící.
Proto doporučuji kupovat chlazené a zmrazit je až doma.

iceT

Mražené možná ano,ale rozhodně ne mražené křehčené,nevím co všechno to obsahuje,ale k jídlu je to nechutné,jednou jsem omylem vzala i krůtí mražené křehčené,ale i po tepellné úpravě bylo maso narůžovelé a nešlo nijak dochutit,takže radeji ne.

flodur

Křehčené-ne,ne,ne!!!!! Humus!

stana73

Když si koupím čerstvé,chlazené kuře,tak si ho můžu upravit,jak sama chci.Nevidím ani důvod,proč by se jinak kvalitní kuřecí maso mělo křehčit!