Kemily

Kůň na kterém jezdím je „plesnivý“. Jak mu mohu pomoci?

Jezdím pravidelně ke koním, a jedna z klisen má plíseň kam se podívám (v uších, v hřívě…). Zkrátka ráda bych jí pomohla, co s tím? Má někdo zkušenosti s nějakými přípravky, které opravdu účinkují? Jak se plísně zbavit?

Odpovědi
Drap

Přivolat veterináře.

anonym

Pokud je kůň v tvém majetku, tak použij osvědčený ředěný prostředek Neostomosan. Pokud kůň není tvůj, řešení je na majiteli koně.
Doplňuji:
Tady si počti:
http://www.ifau­na.cz/kone/ne­modforum/r/hle­dat/?q=pl%C3%AD­se%C5%88+v+srsti&sor­t=1

Nely.P

Domluv se s jeho majitelem a zavolej veterináře…

Coliffe

Zaručeně se domluv s majitel a zavolejte veterináře. Ten nejlíp poradí