Pokročilý

Který web je nejvhodnější čistě jen pro polemiku, pro diskusi?

Ahojky :)
Na jakou stránku jít, když bych někde chtěla rozebrat podrobněji nějaké téma, které mě znepokojuje; poznat vícero názorů a postojů jiných lidí na toto téma; diskutovat o něm...?
Jde spíše o všeobecnou záležitost, tudíž ryze tématická stránka k věci asi neexistuje - potřebuji nějakou stránku s možností založit diskusi na jakékoli téma :)
A hlavně prosím o doporučení nějakého 'živějšího' webu, abych nemusela na reakce čekat tak dlouho, až budou vážně pasé ;) Např.: zkoušela jsem www.diskuze.cz - tak přesně to nepotřebuji :D

Doplňuji:
Mohla bych případně přednést věc zde - v kategorii 'Aktuality a zábava'?

Odpovědi:

Zlatý

Chodím pouze na diskuze odborné, což tě nezajímá.
Ale zkusil bych zvolit co nejpřesnější klíčová slova k danému tématu do Google a něco by to mělo najít.
Také se leccos probírá na různých chatech a některé nejsou až tak špatné.
Tyto stránky ale neslouží primárně na tyto potřeby, nejsou ani chatem.

Pokročilý

Tak po kopě ničeho ti poskytnu alespoň nějakou radu.

Mageo.cz - hodně uvolněný diskuzák, zajímavá témata, ale i spousta trotlů a internetových bavičů co se tě budou pokoušet naštvat každou vteřinu.

Hofyland.cz - Zlatá střední cesta, občas nějakej vtípek, ale spíš normální diskuze na věcná témata. Myslím že chtěj nějakej vstupní sms poplatek. Kdybys jó toužila po registraci a jó si těch 30 kč nemohla zbastlit, ozvi se mi do interky, možná mám nějaký pozvánky.

Nyx.cz - krutopřísně vážný oduševnělý diskuzák. Přísná pravidla ohledně všeho, nulová tolerance čehokoli než jen věcných příspěvků - dle mého banda ujetejch buzerantů, ale proti gustu žádnou krustu.

Všechny by měli bejt aktivní, ale hofy určitě nejvíc.

Bronzový

xchat.cz, založit vlastní místnost, dát jí výstižný název a popis.

Zlatý

samozrejme, že diskusiu môžete rozpútať aj tu - vhodnou otázkou, ktorú nikto nevymaže.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.