zeeue

Který web je nejvhodnější čistě jen pro polemiku, pro diskusi?

Ahojky :)
Na jakou stránku jít, když bych někde chtěla rozebrat podrobněji nějaké téma, které mě znepokojuje; poznat vícero názorů a postojů jiných lidí na toto téma; diskutovat o něm…?
Jde spíše o všeobecnou záležitost, tudíž ryze tématická stránka k věci asi neexistuje – potřebuji nějakou stránku s možností založit diskusi na jakékoli téma :)
A hlavně prosím o doporučení nějakého ‚živějšího‘ webu, abych nemusela na reakce čekat tak dlouho, až budou vážně pasé ;) Např.: zkoušela jsem www.diskuze.cz – tak přesně to nepotřebuji :D

Doplňuji:
Mohla bych případně přednést věc zde – v kategorii ‚Aktuality a zábava‘?

Odpovědi
www

Chodím pouze na diskuze odborné, což tě nezajímá.
Ale zkusil bych zvolit co nejpřesnější klíčová slova k danému tématu do Google a něco by to mělo najít.
Také se leccos probírá na různých chatech a některé nejsou až tak špatné.
Tyto stránky ale neslouží primárně na tyto potřeby, nejsou ani chatem.

SickBreed

Tak po kopě ničeho ti poskytnu alespoň nějakou radu.

Mageo.cz – hodně uvolněný diskuzák, zajímavá témata, ale i spousta trotlů a internetových bavičů co se tě budou pokoušet naštvat každou vteřinu.

Hofyland.cz – Zlatá střední cesta, občas nějakej vtípek, ale spíš normální diskuze na věcná témata. Myslím že chtěj nějakej vstupní sms poplatek. Kdybys jó toužila po registraci a jó si těch 30 kč nemohla zbastlit, ozvi se mi do interky, možná mám nějaký pozvánky.

Nyx.cz – krutopřísně vážný oduševnělý diskuzák. Přísná pravidla ohledně všeho, nulová tolerance čehokoli než jen věcných příspěvků – dle mého banda ujetejch buzerantů, ale proti gustu žádnou krustu.

Všechny by měli bejt aktivní, ale hofy určitě nejvíc.

Hamon

xchat.cz, založit vlastní místnost, dát jí výstižný název a popis.

arygnoc

samozrejme, že diskusiu môžete rozpútať aj tu – vhodnou otázkou, ktorú nikto nevymaže.

lukas.zmizik

http://forum.li­de.cz/