Rokio

Který trest byste dali člověku, který odhodí odpadek na zem na místo dání do odpadkového koše?

Jak byste potrestali bordeláře?

Dal bych mu pokutu 200 až 500 Kč (podle toho, jak velkou měl nepořádník sebereflexi a jak činu litoval) a vynadal bych mu, pokud bych byl policista.

Předem vám děkuji za odpověď a přeji hodně zdraví!

Nejlepší odpověď
Filip84

Po 101×-té: nepíše se „který trest“, ale „jaký trest“. 🤦‍♀️

Je to přestupek proti veřejnému pořádku podle § 5 odst.1 lit.f) zák. o některých přestupcích. Lze za něj uložit pokutu do Kč 20,000.00 (§ 5 odst.3 lit.c) zák. o některých přestupcích), no a krom sankce musí činec nahradit náklady řízení paušální částkou Kč 1,000.00.

Co chceš kolem toho polemisovat? 😅

A ještě jeden, dosti podstatný, detail: pokud bys čincům, jako policista, vynadával, tak bys brzy policista nebyl.

Činec není povinen snášet jakékoli insinuace a jakékoli výlevy, povinen snášet je jenom pořad práva, zákonný trest a ochranná opatření podle zákona – nulla poena sine praeviae lege poenali.

Další odpovědi
Disraeli

30 ran bičem s kovovými hroty, 20 ran holí na bastinádě, uříznutí nosu, 5leté vězení a pak 3 roky na galejníka a konfiskace rodového majetku

Přeji chrchlavého bacila a velký průjem!

Drap

Ty a ani nikdo z nás nemá právo ani povinnost udělovat tresty. Nech to na těch, kteří jsou k tomu určení.

elkon

**Zapomeň konečně na ty kraviny, ani dítě se tak nechová. **
Jsi otravný čím dál víc.

cappuccino

Zajimave je, jak jsi kriticky k cizim! Ale ze ty sam se obohacujes vyberem minci z automatu nebo nakupnich kosiku, zcizovanim propisovacek a kdovico jeste, to je uplne v poradku? Hlavne, ze tu neustale vyzdvihujes svoje ctnosti!!
Takze radeji zastrc hlavu a starej se o sve!!