abik

Který šplhavec zalétá do zahrad obytných čtvrtí?

Odpovědi
anonym

V podstatě všichni u nás žijící – velmi častý je strakapoud velký či žluna zelená, ale ani ostatní se lidmi nenechávají příliš rušit – důležité jsou vhodné stromy (nebo zateplené fasády 😉 ).

Heleave1

Já jsem u nás na zahradě viděla Datla Černého, Strakapouda Malého i Velkého a Žlunu Zelenou. A nejsme zrovna vesnice, okraj Ústí nad Labem.

marci1

Strakapoud ?
http://www.na­siptaci.info/?p=256

hapiky

Tyhle otázky přelétávají z webu na web, jako ti šplhavci ze stromu na strom.