qqendie

Který mailový klient má neomezenou kapacitu a dobře se s ním pracuje?

Nejlepší odpověď
Emefej

Emailový klient nemá žádnou kapacitu. Kapacita emailové mschránky je záležitostí emailovéhon serveru.

Další odpovědi
jáára

gmail

Minas

Gmail je nejlepší volba a jako jediný má spam ochranu. Sice má omezení 15 giga, ale přes maily to nevyčerpáš za týden ;)

lexx

používám @seznam.cz jako 70% mých zákazníků, prostým odesláním sms na zadané číslo se kapacita úložiště (schránky) nafoukne na neomezeno…o e­xotické hokusy-pokusy nemám zájem