escrito

Který je lepší procesor?

Který je prosím procesor? dvoujádrový AMD A6–4400M (1MB L2 Cache, 2.70 – 3.20 GHz) a nebo dvoujádrový Intel Core i5 2,5Ghz
Doplňuji:
OPRAVA:: Který je lepší procesor??

Nejlepší odpověď
Tw!st

Tak AMD je levnější ale zase Intel má tak celkově větší výkon a taky vydrží větší teplotu a jsou o trochu přispůsobilejší k přetaktování a z těchto dvou byc rozhodně vybral tu i5ku
Doplňuji:
tu i5ku nesrovnávej s dvoujádrama od AMD ale tak ze šestijádrama od AMD

Další odpovědi
badisko

muj…:D

Orange

Nenapsal jsi konkrétně jaké Core i5… Celkově ale Intely AMD poráží. Hlavně co se týče jednovláknových výpočtů. Na druhou stranu já mám v PC relativně staré AMD a na mé potřeby v pohodě stačí (včetně nových her) a nemusel jsem za to dávat 5 tisíc..

huxa

Lepší je relativní pojem

osobně bych raději bral Intel, má menší poruchovost (statisticky dokázáno), lepší výrobní technologii a celkově si myslím, že dokáže podat lepší výkon (toto je už můj subjektivní názor)

nikolqa.o

Oba procesory mám vyzkoušené a přikláním se i Intelu. :) Mám ho v notebooku i v počítači a nemohu si stežovat. V PC už je cca 4 roky a pořád funguje.