petrnaku

Kterou SMS půjčku doporučujete?

Kterou SMS půjčku doporučujete? Zaměstnavatel se zpozdí s výplatou a potřebuji zaplatit nejnutnější faktury cca 1400 Kč.

Nejlepší odpověď
jáára

žádnou. pujči si od známích

Další odpovědi
zeeue

Předpokládám, že jde o měsíční zálohy na plyn a elektřinu (máme je totiž skoro stejné). Pokud ano, nebyl by ani problém se domluvit telefonicky s firmami, kterým peníze posíláte, že se prostě tentokrát s platbou opozdíte – z vlastních zkušeností vím, že se tyto společnosti vždy snaží (jinak poctivě platícímu) zákazníkovi vyjít vstříc, když tento někdy náhodou z různých důvodů zaplatit včas prostě nemůže… ovšem samozřejmě za předpokladu, že jim to i řádně včas oznámí.
No prostě… všechno je lepší než rychlé půjčky – ty Vás vyjdou jistě mnohem dráž než i jedno hloupé penále za plyn či elektriku ;)
Doplňuji:
ps. To penále myslím v tom případě, pokud byste to nechal úplně plavat bez domluv či omluv za datum splatnosti :D Po domluvě penále na 99% nemusíte očekávat.

Bedy

SMS půjčky nebo půjčky co jsou v řádkové inzerci, jsou většinou dost nevýhodné a mohou se pěkně prodražit. Lepší je si takovou částku půjčit u známých.

Jinak nějaké rezervy nemáte? Myslím si, že není k zahození si měsíčně dávat něco málo stranou.

janeknovak

Zeptej se první rodiny, kamarádů nebo si nech vyplatit zálohu.

Pokud fakt nic neseženeš Ferratum 1. půjčku do 2000 zdarma. Tu je: http://www.1puj­ckapredvyplatou­.cz/ To by ti mohlo vyjít.

anonym

Nešel bych do toho, půjčky, které nabízejí, Tě dokáží řádně utopit.