Ametyst

Kterého ekonoma/ekonomky si vážíte a nasloucháte jim?

Nejlepší odpověď
elkon

Jestli je budu sledovat nebo ne, nic nezmění na situaci, kterou nemohu ovlivnit.
Maximálně že jdu k volbám a budu čekat, že mě budou následovat další.
Takže si je mohu poslechnout, ale to je vše, co v tom mohu dělat.

Další odpovědi
Disraeli

Už jsou kaput. Klasičtí ekonomové v čele s Adamem Smithem, Ricardo, Say, Bastiat, Hayek, Mises, Hazlitt, trochu (ale o dost míň) Friedman. Trochu možná Hoppe (ten dokonce žije). Z český/současných by se taky pár málo našlo, ale nedá se říct, že si jich vážím a naslouchám jim. :D

Pepa25

Nikdo nemá patent na rozum a ekonomie není exaktní věda, takže sleduju celou řadu, i když někdy mají protichůdné názory, pokud mám jmenovat, tak Zdeněk Tůma, Helena Horská, Luděk Niedermayer, Mojmír Hampl …

Emefej

Z českých soustavně nesleduji žádného, občas čtu komentáře Kryštofa Míška. Z cizích je to jasné – Robert Kiyosaki.