zjentek

Která potravina je ještě tak nejpřijatelnější (napáchá minimum škod), když mě okolo půl třetí ráno chytne žravka?

Mě napadá balíček kešu ořechů, nebo nějaký puding. Nebo ten tak rýže a do ní rychle něco, jen ať není suchá. Možná mléčná rýže. No ale nevím nevím…

Odpovědi
Lgee

Jogurt smetanový

marci1

Okurka nebo rajče. 😄

paul1

Libové škvarky 🙂.

Ametyst

Vajíčka vařená naměkko.

dubraro

Čistá voda.

Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com