Henika

Která pojištovna je nejlevnější pro zákonné pojištění motorového vozidla s bonusem 50%?

Nejlepší odpověď
klumprt

Těžko říct. Každá pojišťovna si to počítá jinak. Například mně vyšla na motorku nejlíp Hasičská vzájemná a na auto Triglav. Na netu je několik srovnávacích kalkulaček, kam zadáte informace z technického průkazu a nějaké osobní údaje, a ono vám to samo vybere nejlevnější řešení. Ovšem většina těchto aplikací jsou zprostředkovatelé, takže pokud zadáte své pravé kontaktní údaje, budou vás pár dní otravovat.
Výsledek z kalkulačky použijte jen k nalezení vhodné pojišťovny a radši pojistku uzavřete přímo na jejím webu, mělo by to být ještě o chlup levnější.
Takhle to dělám já už řadu let.

Další odpovědi
gecco

Vyplň si nějakou ´kalkulačku´, např. – http://www.sfi­nance.cz/povin­ne-ruceni/zadani , mohou být podstatné i další informace.
😉

Reezo

Záleží jakou ti dají nabídku… Nejlepší je zavolat a informovat a případně informovat operátora, že vám u této společnosti třeba nabídli lepší cenu a jestli by třeba nešlo něco udělat?

Jinak jestli máte nějaké zajímavé postavení ve své práci, tak vám to může také pomoci k lepší ceně na pojistném.