Avatar uživatele
PetraK

Koupila jsem v kamenném obchodě řetízek na nohu s přívěškem, který se stále otáčí vzhůru nohama – lze jej reklamovat?

Doplňuji:
Řetízek jsem koupila jako dárek své neteři. Doma jsem si řetízek vyzkoušela, zapnula jsem ho až na poslední očko – jelikož je neteři teprve 14let a je větší než já, nemusí ten řetízek vůbec zapnout nebo jej využije jen rok a pak ji bude malý, řekla jsem si, že řetízek vyměním za větší. Navíc je tak zajímavě řešen, že přívěšek – srdíčko – se stále otáčí vzhůru nohama, což mi prvně v obchodě nedošlo, že by mohl dělat neplechy. Řetízek jsem měla na noze asi minutu. Dnes jsem byla v kamenném obchodě, že je řetízek krátký a že bych jej ráda vyměnila za větší – paní prodavačka mě obvinila, že je řetízek již nošený a že jej musí poslat na přezkoumání, řetízek mi zabavila s tím, ať příjdu zítra.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3535 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zkus to. Jestli to ovšem nebude způsobené nohou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Přívěšek ´neposeda´??
😉
Obávám se, že pokud v popisu zboží není uvedeno, že bude ve zvolené poloze držet ´jako´ přišitý, s reklamací nepochodíš…
Koneckonců – můžeš být ráda, že neotáčí vzhůru nohama i tebe…
😁
Doplňuji:
…„paní prodavačka mě obvinila, že je řetízek již nošený“…
No – pokud byla opravdu ´hrubá´, je to zvláštní – ale jinak má pravdu – musí se přesvědčit, že řetízek není poškozený (a nejde o třeba imitaci).
Povinost vyměnit takto zakoupené zboží prodejce nemá – jde – případně, jen o jeho dobrou vůli – tak se nediv.
😉

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování