barunka125

Znáte někdo značku košil Willsoor? Jsou kvalitní? Kde najít recenze?

Znáte prosím někdo tuto značku? Willsoor? Šijí košile a dají se tam sehnat i pod tisíc korun, tak by mě zajímalo, jestli s nimi někdo má zkušenost. Vybírám totiž pro partnera. Zajímá mě zejména kvalita a také to, jak dobře ta košile sedí, jak dobře padne… mají na svym eshopu dvojí způsob výběru košile – jednak podle velikosti S, L, XL atd., jednak podle výšky… jak moc je to přesné?

Je mi jasné, že to není jako „made to measure“, ale právě proto je zde taky nižší cena 🙂

Odpovědi
marci1

Košile Willsoor vyrábí polská firma. Ve zdroji recenze, která doporučuje košile vyzkoušet: https://www.fashi­onmagazin.cz/ko­sile-willsoor-recenze/
🙂

nawru

Já jsem tam manželovi kupovala nedávno a přijde mi kvalitní. Ten dvojí způsob výběru mi vyhovoval, nejdřív jsem vybrala podle výšky, pak upřesnila velikostí M a sedí mu. Ceny se mi zdají taky dobré. Využila jsem slevový kód z https://www.to­sevyplati.cz/vyh­ledavani?sear­ch=willsoor, takže jsem ji měla ještě o 20% levnější, což bylo super.

barunka125

Skvělé, moc děkuji 🙂