Georgo2010

Komu všemu rozdáváte své vizitky?

Nejlepší odpověď
anonym

Firemní obchodním partnerům, soukromé známým.
Např. na veletrhu Amper podmiňují katalogy a odborné podklady předáním vizitky do databáze jejich odběratelů.
Na kontakty pak zasílají aktualizace novinek výrobního programu.

Další odpovědi
panenka

Všem známým a svým klientům

Terryle

Ještě je nemám, ale vážně uvažuju, že si je pořídím. Pro lidi, s nimaž navazuju kontakty v oboru, ve kterým se pohybuju – a kteří mi vizitku dají taky. Přijde mi to jako jakási slušnost směnnýho obchodu – ty dáš vizitku, já dám vizitku. Nehledě na to, že je otravný pořád diktovat telefon a mailovou adresu.

FikeCZ

Tomu komu to chci dat a budu vědět že ji nevyhodi

rtepp

Známým a obchodním partnerům.