jjj123456789

Komu jdou zisky z Odpovědí a jak jsou vysoké?

Nejlepší odpověď
annas

Jak můžete zjistit v odkazu http://www.od­povedi.cz majitelem " Společnost ASPA, a.s.. Je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění zaregistrována Úřadem pro ochranu osobních údajů.

--
http://www.aspa.cz/

"ASPA, a.s. je provozovatelem internetového obchodu WiFi.ASPA.cz s nejširší nabídkou zařízení a příslušenství WLAN. Zákazníky společnosti jsou téměř všichni významní poskytovatelé telekomunikačních služeb v ČR, ale i lokální poskytovatelé WiFi sítí.

Společnost dále provozuje server o internetovém připojení DSL.cz, rezervační ubytovací systém HOTELY.cz s nabídkou lázeňských a wellness pobytů a komunitní server Odpovědi.cz v české, slovenské i ukrajinské verzi. Nejmladším projektem akciové společnosti ASPA je Aspa Mobile, který vyvíjí a zpracovává mobilní aplikace pro Android."

Takže zisky jsou uvedené společnosti.

Poznámka – ukrajinské odpovědi byly nedávno zrušené.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Majiteli, dá se to dohledat v obchodním rejstříku, včetně účetnictví:-)

www.justice.cz

anonym

Zisky jou ke mě,to už ji mohl zjistit,jen nevím,jak s těma korunama naložit!!!