bukovec

Kolikrát denně krmit mainského 4letého kastrovaného kocoura?

Odpovědi
terry

Kočky se k jídlu chovají jinak než psi.
Všechny mé kočky mají neustále přístup ke granulkám ( pro kastrované kočky) a k vodě, 2–3× denně dostávají po polovině kapičky.
Žádná nemá nadváhu.

Drap

Nejlépe 2× vždy ve stejnou dobu

mosoj

Odborníci píší 2 x denně. To by mně ale můj milovaný 5,5 kg kocour sežral. Musí dostat něco i v poledne, nicméně co do objemu je to stejné jako 2 x denně.

GM

Kočky na rozdíl od psů mají mít frekvenci jídel zhruba jako člověk – asi 4× denně. Naši kocouři dostávají k snídani po kapsičce, k obědu po cca 5 – 7 dkg masa, odpoledne po kapsičce a večer po půl kapsičce, přístup ke granulím a vodě mají nepřetržitě. To jsou kočky domácí – bytové. Kočky venkovní dostanou najíst, když si přijdou.