Shady

Kolik utratíte pro sebe měsíčně za jídlo?

Nejlepší odpověď
Hlada

méně něž 3000 kč

Doplňuji:
Podivně stanovené hranice.

Další odpovědi
bolak

méně něž 3000 kč

1500,– …já jím jenom cukr a brambory

pusinka50

cca 4000 kč

Možná to tolik není, ale snažím se kupovat i zeleninu, pakliže je v dostupné cenové hladině. Cherry rajské k snídani s chlebem a cottige sýrem, salátová okurka na zacpání žaludku večer, jablka na mls večer atd. Ono pak nákup se zeleninou naskáče

Awe

více než 5000 kč

Front

méně něž 3000 kč

Funna

více než 3000 kč

těsně pod 4000, ale jen jsem to odhadla, domácí rozpočet si nevedu…a navíc kupuju potraviny pro celou rodinu…nedělám si hromádky to je moje a to tvoje .-)

Krakis

méně něž 3000 kč

Všechno co mi zbude po účtech a koníčkách.....

huxa

méně něž 3000 kč

Doplňuji:
20Kč banány, 25Kč hermelín a 5Kč rohlíky, toto mám jídlo zhruba do čtyř hodin a následně si doma usmažím steak s brambory na sto způsobů, což brambory jsou domácí a steak vyjde asi na 20Kč, takže ještě mám denně 30Kč rezervu na nějakou jinou věc :)

nanif

více než 5000 kč