bolak

Kolik stojí průměrně bilboard měsíčně, třeba někde na náměstí nebo na zastávce ve skle?

Jak to vyjde ve srovnání s živou reklamou, kdyby si obchodník pronajal bezdomovce, aby obtěžoval lidi a mával před nima kartonovou cedulí s nápisem třeba PAPÍRNICTVÍ IRENA, a platil mu pajcku na hodinu..

Odpovědi
www

Firem, které se tím zabývají je celá řada a cena se liší již tou firmou, umístěním ap.
Bezdomovců je rovněž dost a také oni budou mít ceny různé, navíc budou různé i tvoje požadavky.
V obou případech si ale účinnost reklamy v závislosti na ceně budeš muset proto prověřit sám. 😉