Tw!st

Kolik si účtuje Aukro a Bazoš provizi za prodej?

Když něco prodám na Aukru, tak vím že pak Aukro vymáhá nějaké procento z hodnoty prodaného zboží, nevíte o kolik % se jedná? Vím že to mají asi v obchodních podmínkách, ale vzdávám číst desítky stránek právnických termínů než bych se dostal k podstatné informaci, tak snad někdo ví z vlastní zkušenosti. A jak to funguje na Bazoši?

Nejlepší odpověď
df

Aukro 7 % z ceny uskutečněného obchodu. Bazos vystavuje zdarma. Nad rámec nabízí topování pozice od 29 Kč/týden, to znamená, že je tvůj inzerát posouván týden na přední pozici. Na bazosi musíš do inzerátu nahrát reálnou fotku.

Další odpovědi
anonym

Ahoj Tw!st, částečně souhlasím s @df, ale jen bych opravil, že Bazoš.cz si za topování (zvýhodnění inzerátu) účtuje následující ceny:
Jak TOPovat inzerát (jak získat poukázku i na vložení inzerátu do sekce Služby a Práce)

Topování znamená zvýhodnění pozice inzerátu. Topování se provádí pomocí poukázky, kterou lze získat:

1. Zasláním smsky ve tvaru: BAZOS na telefonní číslo 90709. Cena jedné sms je 59 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ComGate Payments, a.s. , www.platmobilem.cz, služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a O2.

2. Zakoupením poukázky přes účet nebo platební kartou. Cena jedné poukázky je 39 Kč včetně DPH.

– Platba kartou
 – KB
 – Česká spořitelna
 – ČSOB
 – Raiffeisenbank
 – Moneta Money bank
 – Fio banka
 – Era Poštovní spořitelna
 – mBank
 – UniCredit bank

3. Zakoupením poukázky přes T-Mobile m-platba. Cena jedné poukázky při koupi přes T-Mobile m-platba je 39 Kč včetně DPH.

4. Zakoupením poukázky přes elektronickou peněženku PayPal. Cena jedné poukázky při koupi přes PayPal je 39 Kč včetně DPH.

5. Zakoupením poukázky přes in-app platby v aplikaci pro Android. Cena jedoho topování je 49 Kč včetně DPH.

6. Zakoupením poukázky přes in-app platby v aplikaci pro Ios. Cena jedoho topování je 49 Kč včetně DPH.

Edison

A co se podívat přímo na jejich podmínky a ceny???? Napadlo tě to vůbec?

Tw!st

df: Díky, přesně to jsem potřeboval.