Rokio

Kolik procent ze svého čistého měsíčního příjmu dáváte na charitativní účely?

Já 30 Kč měsíčně. To je přibližně několik promile mého příjmu.

Co vy? Předem děkuji za reakce.

Nejlepší odpověď
cappuccino

0. Jelikoz si nejsem jista, kde penize na charitu skonci, resim to jinak: primou pomoci.

A nikde neni psano, ze kazdy je povinnen prispivat na charitu!! Je to dobrovolne!!

Další odpovědi
Savier

0. Slovy nula. Jsou tady miliardové společnosti a ty nedají na charitu ani cent!… Tak proč bych měl já? Obyčejný zedník co si sotva našetří na nájem.

da ny

To bych se styděla 😉
Ale asi lepší něco, než nic
Přispívám tam, kde to mám ověřené.
Na konkrétní osobu. Na dětskou onkologii (Jarmark, prodej výrobků
ve zdejší nemocnici).
Do psího útulku (koš ve Zverimexu).
Někdy ""nakrmím", plastovou psí mámu a štěně v obchodě.
Možnosti jsou omezené. Částku nepočítám u výrobků určených k prodeji
(dortíky z ručníků, už mám 9 velikonočních na Jarmark).. Ani do potravinové banky.
Víc než 3 000 za rok, v hotovosti, to nebude.

led

Darovanie a hodnota daru záleží výlučne na rozhodnutí darcu
Nikdy som matematicky nezvažovala finančnú hodnotu daru k svojmu príjmu. Nanajvýš tu bola otázka, ak hodnota daru bola nad moje súčasné možnosti: vystačím do ďalšej výplaty, ak niečo darujem?
Základná darovacia poučka:
*Darca musí byť schopný prežitia, aby jeho dar mal význam, pokiaľ darca nie je na ceste k smrti. *

plebs

Hele Roki já jsem nádeník a občas mám trochu problém, ovšem naši politici to jistě vynahradí president, premiér, předseda Senátu nebo šéfová Parlamentu a řada dalších tam to jsou kvanta.