kolik platíte měsíčne za dopravu? náklady,výdaje a tak

to kdyby jste chodily pěšky nebo jezdily na kole tak by se vám to možná i vyplatilo nepodporovat znečištování vzduchu :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Dnes mám naježděno cca 300km, no na kole bych to jela ještě o Vánocích.

To tu ekologii nechám na někom jiném, já mám moje autíčko ráda .-)))

Další odpovědi
Lamalam

Abych to zvládla na kole, musela bych to do sebe sypat jako Lance Armstrong.

mosoj

Cca 1500 km měsíčně. Spotřeba 6–7 litrů / 100 km. Cca 3500 Kč / měsíc.

da ny

Momentálně pravidelně měsíčně:
Karta MHD 350,– Kč
Meziměstsky ČD: 552,–/ 2× 271 km
Jízdenky ve městě bez nároku na kartu MHD nebo slevu (mimo trvalé bydliště či pracoviště) cca 200,–
Auto ani kolo nemám a tedy neživím. 271 km pěšky chodit nehodlám :)