kikinka2210

Kolik mě to bude stát celkem ??

BYdlím v Teplicích … kolik mě bude stát celkem tahle věcička ? vůbec se nevyznám v těchto napsaných cenách … e tam napsána cena věci a dole ještě doporučená zásilka : 70,–
a dobírka 150,– a cena té věci 89,–

Děkuji

  • plus ještě k Aukru% nubudu platit ještě něco ?? je to na aukru bezpečné ? je to dlouho co rodiče na aukru něco kupovali a pak museli zaplatit ještě asi 200 za nic .. Tak díky :P

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud si kupuješ z aukra zaplatíš cenu 89kč za zboží
a vybereš si jak ti to mají doručit pokud pošleš peníze převodem z účtu na účet pak ti to pošlou doporučeně za 89+ 70= tj 159kč to zaplatíš převodem a pak jen podepíšeš při doručení pošťačce ,žes zásilku obdržela a ona ti dá balíček

pokud nechceš nic platit předem přijde ti balíček a na dobírku a ty zaplatíš 89+150=239kč to zaplatíš při vyzvednutí na poště

Ty už Aukru nic platit nebudeš platí jen ten co prodává určitá %.
Snad tomu rozumíš.?

Další odpovědi
Michal Kole

na aukru raději nic nekupuj,. je tam plno podvodníků a někteří prodávají jen jako přivýdělek a neposkytnou ti servis a bude problém s reklamací.

doporčučená zásilka 70 kč znamená, že zapaltíš předem převodem na účet a až příjdou prodejci peníze (za 2 pracovní dny) tak teprve zboží pošle a riskuješ, že nepošle nic

Dobírka znamená, že to pošle hned, ale za Dobírku si pošta dává „přirážku“ a riskuješ že ti pošle něco bezcenného.

Nejlepší je to rozbalit na poště před svědky – poštovní úřednicí a dobré to bude natáčet na kameru, ale v dostatečné kvalitě (minimálně DVD PAL) a ve videu NESMÍ být žádné střihy.

Myslím, že aukru platí provizi za zprostředkování prodeje jen PRODEJCE, ale jistý si nejsem.