Toruk

Kolik lidí z Odpovědí se zná v civilu…

… a jsou si neznámí jen pod rouškou avatara. Třeba tu máme víc známých, než si myslíme 🙂 Napadlo to kropítko a mě též.
Já jsem tu poznal jednoho „anonyma“, který se představil celým civilním jménem 😁
Doplňuji:
Miroslavst: moje otázka nebyla míněna jako pobídka aby ten kdo ví víc o druhém prolamoval anonymitu…

martina1: Nejsi jediná, kdo se vypisuje/ svěřuje… už dříve mě napadlo, že je to tu někdy jako skupinová psychoterapie- a to je fajn 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

a co chceš slyšet Toruku?
Co je to v civilu? Jako jestli se s někým znám osobně? Nebo jestli vím, jak se jmenuje civilně?
Ano, znám minimálně čtyři osoby civilním jménem. U některých vím jak vypadají. V zájmu zachování diskrétnosti však nepovím kdo to je, ani jak se jmenuje v civilu ani avatarem.
Osobně, jako že bychom se viděli neznám nikoho. Tedy alespoň myslím, pokud zrovny ty nejsi soused vedle z bytu :D :D, ale to nepoznám.
Doplňuji:
Inspirovala mě odpověď vagra, takže odpovím trošku upraveně:
Nejsem si vědom toho,že bych někoho znal osobně,ale čím déle se v "odpovědích"po­hybuji , docházím k názoru,že někteří by mě při setkání asi zabili (za mé otázky a odpovědi).

Další odpovědi
aramah

Jediná dobrá věc která se mi povedla a to že jsem našla tyto stránky, kdyby se mě někdo zeptal jak sem se dostala na odpovědi tak to už vážně nevím.Měla jsem štěstí. Manžel mi zařídil internet protože jsem stále sama anonymita je fajn, každý den hltám co je nového a to že se můžu ptát na vše a je mi odpovězeno je úžasné děkuji

vagra

Nevím kolik lidí se tady zná osobně,ani po tom nepátrám.
Nejsem si vědom toho,že bych někoho znal osobně,ale čím déle se v "odpovědích"po­hybuji,docházím k názoru,že s některými,bych si jistě měl o čem povídat.

martina1

Tyto stránky jsem objevila náhodou a je fajn se občas vypsat ze svých pocitů,nebo někomu poradit.Osobně jsem tady už prozradila dost,ale nebudu psát ze které obce jsem,protože,kdo ví,kdo všechno sem kouká.Já bych byla jasná,policajt a sestra je tu u nás jen jedna ze všech cca 600 obyvatel.Známí a přátelé se můžou kontaktovat jinými způsoby.

dudu

Ve své profesi jsem denně vedl složitá obchodní jednání s klienty a podporoval asi sedmdesát svých kolegů. Zatím po osobním setkávání s lidmi moc netoužím. Minulý týden jsem kvůli tomu ani nejel na sraz našeho ročníku.
Zatím mně vyhovuje současná podoba těchto stránek.

Jahoda

Já se tady s žádným z uživatelů neznám osobně. Znám velmi dobré lidi, se kterýma si díky Odpovědím dopisuji, ale osobně je neznám… Bohužel… ☹

vagra

Nejsem přesvědčený o tom,že by se tady/až na dvě,tři výjimky/našli lidé,kteří by svůj nesouhlas s vašimi názory,chtěli řešit fyzickým násilím.
Nebo se mýlím?